Wpis z mikrobloga

Chciałbym wyżalić się na #wykop, więc przywołuję tutaj specjalnie Pana @m__b. Problem polega na tym, że nikt nie przewiduje tutaj funkcjonalności dla firm. Mam tutaj swoje konto prywatne, ale prowadzę JDG, która obejmuje kilka różnych sektorów. Dla każdej z nich chciałbym mieć osobne konto na Wykopie, ponieważ ta działalność się nie pokrywa. Niestety, tutaj takiej funkcjonalności nie ma. Każdego konto musi posiadać swój indywidualny telefon kontaktowy do weryfikacji. Szkoda, że nie można zweryfikować jednego konta osobistego, a po weryfikacji tego konta ma możliwość utworzenia np. do 5 czy 10 kont firmowych, które z automatu są oznaczone jako zweryfikowane. I to byłoby możliwe np. tylko dla firm albo jakieś pismo podpisane podpisem zaufanym. Niestety, mimo kilkukrotnego pisania do wsparcia czy m__b, nikt nie chce się tego podjąć, choć wsparciu nie zarzucam niczego złego, bo odpisywali w miarę szybko.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@miszczu90: mam swój nr prywatny, którym mam zweryfikowane to konto, a jedno konto firmowe mam zweryfikowane numerem firmowy... mógłbym sobie kupić starter w sklepie, ale co, jeżeli za jakiś czas zawoła mi kod aktywacyjny? a może masz jakiś inny pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@menchold: dzieki za sugestie. Zdajemy sobie sprawe z tego, ze w obecnej chwili masz ograniczone mozliwosci. Mamy wsrod pomyslow ten by byla mozliwosc prowadzenia konta firmowego, ale poki co skupiamy sie jeszcze nad optymalizacja serwisu
  • Odpowiedz