Wpis z mikrobloga

  • 0
@ChristianHorner: Ja niestety mam tanioche Thrustmastera TMX co mi uprzykrza życie bo jak wyczuje brak przyczepności to jest już za późno.
A żeby nie było że zmyślam czy oszukuje, ranking z dzisiejszą datą (σ ͜ʖσ)
Tasde - @ChristianHorner: Ja niestety mam tanioche Thrustmastera TMX co mi uprzykrza ...

źródło: image

Pobierz
  • 0
@monky: Wydaje mi się, że to zależy co robisz. Pojedyncze okrążenie nie odczułem różnicy w stanie upojenia ale kiedyś próbowałem po 3 piwach pojechać cały wyścig w Chinach i byłem #!$%@? fatalny w utrzymywaniu równego tempa.
No i do tego może być kwestia, że Monako to mój ulubiony tor do czasówek, w wersji 2021 udało mi się nawet na mokrym utrzymać w top 50 przez 2 tygodnie (spośród 2000 próbujących, potem
@ChristianHorner: Ja niestety mam tanioche Thrustmastera TMX


@Tasde: ej ziomki. też go miałem, ale na xklocku. sprzedałem po paru miechach. czułość kiery nie do ogarnięcia, zawsze coś(temat kier ogarniam, więc to nie kwestia ustawień). ff nawet niezły.
moja pierwsza kiera z FF to guillemont(połowa lat 2000) niedościgły wzór, i piedrolony graal, w kwestii odczuć, i jakości.
i powiem wam, że logitech od x360, ten oryginalny z FF, to też sztos,
w wersji 2021 udało mi się nawet na mokrym utrzymać w top 50 przez 2 tygodnie (spośród 2000 próbujących


@Tasde: w forzy 4 chyba, byłem na top gear(jakimś mini chyba, klasy nie pamiętam)) w topce 10, albo 20.
w the crew na jakims torze też topka 10.
to na xklocku,
a na pc w rFactorze jakies mini mistrzostwa euro, ferrari gtb(te z lat 80'') chyba drugi byłem, albo trzeci.
więc coś
  • 1
@monky: No jest ciężko ale dość schematycznie bo nie masz dużego wyboru linii przejazdu. Dzięki temu mogę kręcić w miarę dobre czasy na Monako mimo gównianego sprzętu i braku wprawy bo dość mało jeżdżę bo jak się nauczysz to tor cie nie zaskoczy przypadkowym poślizgiem i po pewnym czasie będziesz doskonale wiedział gdzie na bank stracisz przyczepność a gdzie można dawać po piździe bez konsekwencji.
@Tasde: Na ten temat można spokojnie magisterkę napisać. Sam kiedyś zauważyłem że lepiej mi idzie granie po %, zapewne przez częściowe zignorowanie analitycznego podejścia i mniej obaw o skutki błędów. Przez to równie dobrze można osiągać chwilowo lepsze wyniki, by po chwili szło gorzej niż na trzeźwo. Sprawdza się w akcyjniakach i ścigałkach, zawodzi przy RTSach