Wpis z mikrobloga

@Fadion: trochę tak i trochę nie, jakby był karlsberg to by było z milion widzów światowo więcej, ale to nie od fide zależy czy on chce grać czy nie xD w każdym razie ding to od zawsze była turniejowa wydmuszka, nie odejmując jego umiejętnościom, ale no proszę, użalanie się nad nim przez wszystkich dookoła że mu nie idzie to jakaś porażka xD
@Vagabund: i jeszcze ze streamem odpalonym

@kishurki Właśnie dlatego mówię, że słabe, bo słaba oglądalność, bo mistrz świata tylko z nazwy, ponieważ każdy gdzieś z tyłu głowy będzie miał, że Magnus lepszy. Wg mnie Fide miało argumenty, by go przekonać do gry (może powrót do systemu kołowego na mś), ale uznali, że nie warto. Co do Dinga, zobaczymy co będzie jutro, osobiście chciałbym, żeby podkręcił trochę, skoro traci punkt, ale ja
osobiście chciałbym, żeby podkręcił trochę, skoro traci punkt,


@Fadion: ja osobiście bym wolał żeby to już się skończyło i żeby nepo wygrał i zamknięte sprawa

każdy gdzieś z tyłu głowy będzie miał, że Magnus lepszy


@Fadion: wiele osób już mówiło że każdy wie, że najlepszym szachistą aktualnie jest magnus, ale tytuł mistrza świata to nie jest tytuł najlepszego szachisty więc niech o niego walczą co jak co :P