Wpis z mikrobloga

Siłka w sobotę po południu to najlepszy kabaret XD

Przykłady:

1. Grupa łebków, chyba z 8 okupujących ławeczkę płaską. Cel: wyciskanie na przemian 40 kg.

- Dajesz, dajesz, DAJESZ!!!
- Seba teraz ty, dołożę jeszcze 2,5 kg
- Paczcie już mi chyba urosło
- Ty to Adrian samą sztangę se weś

Walaszek by z tego luzem mógł zrobić odcinek w uniwersum Kapitana Bomby XD

2. Typowy steryd na cyklu, łapy w nadgarstku większe od moich ud.

Podchodzi do hantelka powoli, jakby obserwował jakiegoś kotka i chciał pogłaskać. Delikatnie się rozgląda, uchwyt układa z uczuciem.

Odstępy między seriami minimum 20 minut.

Siedzi tu już cały dzień. W sumie nie wiem czy kiedykolwiek wychodzi do domu, bo jest zawsze XD

Przy powtórzeniu koniecznie musi wydrzeć ryja, aby słyszano na sąsiedniej siłowni, że wycisnął. AURGGGG AJAJAJ Inni udają, że nie widzą, ale kurde czasami ciężko XD

3. Laska co tu przyszła robić chyba zdjęcie na Insta.

Ajfon, trzymadełko, ustawianie kamery z 15 minut. Jednego ćwiczenia nawet nie rozpoczęła, tylko nałożyła sobie talerze do martwego ciągu i zakończyła "ćwiczenie" jak chłopak pstryknął fotkę XD

W sumie nieszkodliwa, o ile za długo nie okupuje jedynej maszyny.

#mirkokoksy #silownia #przemysleniazdupy #heheszki
  • 10
@mickpl: jest taki gościu, który nagrywa filmiki z komentarzem "mind your own business". Polecam. Siłownia to nie miejsce zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalistów, którzy z zegarkiem w ręku i planem robią wszystko idealnie. To też miejsce dla wszystkich ludzi, którzy chcą się po prostu ruszyć. Dopóki ktoś nie przeszkadza, nie robi głupich uwag, albo nie zajmuje bezmyślnie sprzętu, na który jest kolejka, to niech sobie ćwiczy jak chce.
@mickpl:
Za dużo się przejmujesz, idź kiedyś na siłownię i skoncentruj się na treningi, a nie na typach.

Chociaż jak rano nie robie podwalania przez treningiem to ciężko nie widzieć akrobatek robiących pośladki
@mickpl: Od 8 miesięcy regularnie chodzę na siłkę i nic z tego co opisałeś nie uświadczyłem.
Statyw i nagrywanie siebie/fotki to spotkałem się w tym czasie dwa razy. Ze strony facetów.
@mickpl: Niech każdy robi sobie co chce na siłowni, siedzi tam tak długo jak chce i ogólnie niech każdy sobie żyje jak chce. To miejsce dla ludzi co wyciskają 40kg i dla tych co wyciskają 100 kg. Jak ktoś wyżej napisał cytując Joey'ego Swolla "Mind your own business".