Wpis z mikrobloga

Zakładamy że BK wchodzi nie ma limitu wniosków, kupujesz to co sobie upatrzyłeś/aś, ile kredytu bierzesz?

#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent

*Edit rozszerzyłem lekko opcje żeby jeszcze grupy niekwalfikujące się, a wykop nie pozwala na edytownie ankiet, proszę zaznaczcie jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na jaką kwotę chcesz wziąć bezpieczny kredyt?

  • 150-250k 5.7% (14)
  • 250-350k 7.4% (18)
  • 350-450k 11.1% (27)
  • 450-600k 36.9% (90)
  • Nie łapie się, to za mało na moje plany 6.6% (16)
  • Nie łapie się, mam już nierucha 24.2% (59)
  • Nie łapie się, nie mam zdolności 3.7% (9)
  • Nie łapie się, inne 4.5% (11)

Oddanych głosów: 244

  • 7
@Szemiques: No tak, zdolnosc jest. Ale zeby zrealizowac plan idealny, to musialby byc wklad zwiekszony na 200(dzialka) + 200 (gotowka) a tak sie nie da. Musisz albo, albo. Jedynym wyjatkiem jest kiedy sama dzialka jest za 400k. to wtedy nie ma juz problemu i mozesz taki duzy wklad dac. Jest to w #!$%@? chore xD
@danielnieobajtek: prawdopodobnie będzie można skorzystać na dokończenie budowy ale kwota kredytu w tym przypadku to 100tys dla singla lub 150tys dla małżeństwa i nie ma limitu wkładu własnego
@Iamamm: no to gra nie warta świeczki. Lepiej nic nie ruszać samemu i brać pod kokardę. Gdyby Rządzący chcieli zrobić dobrze ludziom, żeby naprawdę zaspokoić potrzeby mieszkaniowe a nie deweloperom/budowlance to daliby możliwość żeby sobie ludzie sami chaty budowali takie jak chcą. jakby umożliwili wkład 400k to dałbym sobie wkład 400k, i wziąłbym mniejszy kredyt umożliwiając tym samym żeby ktoś jeszcze się załapał na to. Ale ze są jacy są, to