Wpis z mikrobloga

@terminator800: czy dobrą to zależy od genów, na pewno da się zbudować dobra sylwetkę w 2-3 lata, teść od 30 trochę spadł do 40 ale nie są to tak kosmiczne poziomy że nic się nie da budować. Ludzie nawet po 50-60 idą pierwszy raz w życiu na siłownię i robią fajny progres

W tym wieku też jak już np masz dzieci i nie planujesz więcej, więcej wolnego czasu, uwielbiasz sport i
@In_thrust_we_trust: jeśli to były osoby 70kg wagi przy 190 i zero mięśni, nigdy nie ćwiczyli to jest to jak najbardziej możliwe, ale takie gainsy są raz w życiu, pierwsze pół roku.

W dobrze przepracowanym pierwszym roku można dołożyc nawet 6kg mięśni, w drugim 3kg a potem jakieś śmieszne 1-1.5kg rocznie - oczywiście to naturalnie
@terminator800 ja mam 30lat. naturalnie ćwiczyłem 8msc, od 3msc jestem na TRT - w tym czasie zrobiłem większy progres jak naturalnie w 8msc. siła, regerenacja wszystko na plus. jedynie trzeba mocno profilaktyki pilnować , kręcić cardio - którego unikałem i ciśnienie troszkę wzrosło ale już wraca do normy :)