Wpis z mikrobloga

Mirki, mam opracowane narzędzie w Excelu, które chciałbym sprzedawać wraz z licencją czasową. Jakie najprostsze rozwiązanie wybrać? Znam VBA, w przyszłości będę musiał postawić serwis www do sprzedaży i tam sprzedawać licencje, ale nie znam ani PHP ani nawet html.
#vba #excel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daniel_sredzinski: DRM to przecież zło wcielone. Powinieneś to po prostu wystawić z licencją, w której zabrania się piracenia narzędzia i numerem konta to uiszczenia należności. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz