Wpis z mikrobloga

Mam do sprzedania kosę i parę głupot z #csgo i zastanawiam się czy ma sens sprzedaży tego na rynku i kupienie #steamdeck ?
Jest to warte swoich pieniędzy? Bo troszkę się nakręciłem i boje się, że to będzie złudne i mi minie po tygodniu. Ciekawi mnie też czy w razie czego jest szansa sprzedać dalej? Chciałbym spieniężyć swoje eq, którego już nie potrzebuje i szukam jakiejś rozsądnej opcji.

#valve #gaming #steam
  • 5
@brvther ciężko przewidzieć. Ja kupiłem swojego decka we wrześniu, również mając obawy, że wyląduje w szufladzie (jak większość takich gadżetów, które kupuje), ale gram od tego czasu prawie codziennie. Brat ma od dwóch miechów i podobnie, cały czas używa. Ale na wykopie zdarzają się ludzie którym właśnie nie podszedł i leży nie używany.
@brvther ja też myślałem, że będzie leżał, a dość często używam. Odsyłałem 2 razy na wymianę i teraz wszystko gra.
Przeszedłem całe rdr2, do którego nie musiałbym przy lapku.
@brvther: No to tak jak widzisz na olx. Resell nierozpakowanego jest duzo latwiejszy i mozesz probowac okolo 1:1 cena ze Steama. Tylko niedawno byla wyprzedaz i byly 10% taniej, wiec moze byc ich tez troche wiecej w obrocie po nizszych cenach.