Wpis z mikrobloga

@l--RAD--l: nie chcę powtórki z Bragiela i jak mu pisał jakiś cracoviak że kibole Wisły mu zabili syna i ten w ostatniej chwili się wycofał, jak jest coś gadane, a jest, to niech lepiej ogłosi jak już będzie podpisane, lepiej by sąsiadka nie wiedziała przedwcześnie, bo już zaczęli jechać po Saudyjczykach, co była plotka na lubiekraków, podejrzewam że inwestor jest z USA, a nie z Emiratów, jakie znajomości ma jarek w
@l--RAD--l: live był 5. kwietnia, a zgodnie ze słowami JK na dopięcie transakcji miało być wpisane w umowie 15 dni. Wychodzi więc 20.04 - jeśli pod koniec przyszłego tygodnia nie będzie komunikatu, można się zacząć zastanawiać.

Z tego co zrozumiałem, JK chce być prezesem z pakietem akcji, a nie tylko zatrudnionym w klubie. Teraz ma bodajże 53% akcji, więc pewnie trwają negocjacje z innymi udziałowcami, by nowy inwestor miał te 51%,
@l--RAD--l: W sumie głośną szopkę z przejęciem przez Vanne i Hulka Hogana ze Szwecji już mieliśmy. Więc jeśli to jakiś poważny inwestor, to ja się wolę dowiedzieć po fakcie, gdy już będzie klepnięte. Parę dni mi różnicy nie zrobi. Ważne by dziś wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)