Wpis z mikrobloga

#truelove
No nie ,ale mnie w wq..... wziął po dzisiejszym-jutrzejszym odcinku
.no produkcja mistrzowsko d...e uratowała największemu manipulatorowi ,wredocie,który hu wie po co tam jest ,który stawia na przetrwanie i mówi o tym wprost od odejścia Julki
pitolą że tam mogą być tylko te osoby osoby które szukają miłości no i co ? kuźwa jak znalazł ale jej tam już nie ma,nie chce z nikim innym bo mu ,,klikło'' to wylot z wredotą a nie go tam trzymają ,mało tego robią co mogą żeby tam został
no z tą odpowiedzią o manipulowanie przegięli ,
Filipa za to przemaglowali i zrobili z niego dwulicowca a to chłop który jako jedyny miał odwagę głośno mówić co o kim myśli
noź kuźwa nie rozumiem tego
  • 6
@Amikamamy: ja nie rozumiem tych lasek, kolesie się przyznają wprost, że mamipuluja zeby się dalej ślizgać, a te i tak ich wybiorą... Kuba pieknie wyuczony swoich regułek, ale w końcu obnażyli Filipa, którego ja od początku nie trawie i w spinach między nim a Kubą, stawiałam nawet na KuPe... ale Filip i tak dla mnie krętacz, miał wczesniej milion szans zeby się sparować z Agata, kiedy jeszcze Kinga była ale wtedy
@Rosalinea: masz rację ,w sumie to fika kto co tam i dlaczego,
ale wk.... mnie to że nie dość że ludziom których tam wybrali brakuje jednej klepki -(bez złośliwości)-no ale wiadomo że takie są potrzeby tego programu i z ,,normalnymi'' ludkami nie mogli by tak pogrywać, manipulować ,robić z ich palantów
to jeszcze nas widzów mają za debilków wciskając takie tanie kity , że nie zauważymy jak bardzo ustawiają program pod