Wpis z mikrobloga

Co do tego projektu zwryola i ekipki to naszła mnie refleksja że
Dawno nie miałem tak mieszanych uczuć jeżeli chodzi o film na yt, z jednej strony to krindżowe gówno z drugiej jednak nawet ciekaweXD. Koguciarz i ekipka wyglądają jak banda prawiczków która #!$%@? faze typu HE BEDZIE MU MOWIC NA UCHO SEX HE ALE BEKA, a sam kacperek to typowy oskarek. #!$%@? zachowanie względem tej fanki która grała w kosza, miła oraz urocza dziewczyna a ten jej kazała #!$%@?ć. Na + ta Natalia wayne, pomijając branże w jakiej pracuje to serio wygląda na miła, sympatyczną oraz wygadaną babeczkę z którą wyskoczyłbym na miasto i świetnie sie bawił niż z jakaś pseudo-influencerką która prócz robinia zdjęć jedzenia i mówieniem kogo zna ma #!$%@? do gadania/zaoferowania. No dobrym przykładem jest że wybrał lize która ma mniejsze IQ niz rozmiar buta

nie za taki internet srał rafatus do miski jednak podczas oglądania tego materiału prócz wspomnianego krindżu, wyczuwałem jakies emocje a to jakiś +
#famemma #youtube #polskiyoutube
  • 8
  • 0
@essos
HEHE NO WIADOMO CO( ͡° ͜ʖ ͡°)

np dyskutował na różne ciekawe tematy popijając aperol bo laska sie wydaje być taką z która gadka się klei na dowolny temat który ty lub ona narzucisz, a nie gapi sie w telefon i mówi JA TO MAM NUDNE ŻYCIE.

a ty?