Wpis z mikrobloga

trwa miesiac, baba zdradza

8 lat pozniej zdrada wychodzi na jaw, te 8 lat jest OK


@terminator800:

o to mi chodzi ile upłynęło od 0) zdrada wychodzi na jaw do 1) teraz
bo to że 8 lat było w porządku może niewiele znaczyć jeżeli teraz przy każdym słabszym momencie będize ta sprawa wychodziła i zatruwała.
jeżeli wyszło to np. rok temu i dalej jest OK, to może sprawa została skutecznie zamieciona
@terminator800: jeśli to było lata temu, raz i nie utrzymywali więcej kontaktu, to bym machnęła ręką. Ale jeśli utrzymywali kontakt i to jakaś osoba z otoczenia znajoma, to czułabym się totalnie zrobiona w balona i raczej bym nie umiała wybaczyć
Od tego czasu było wszystko OK i nie macie nic do zarzucenia swojemu partnerowi, związek jest jak najbardziej OK.


@terminator800:

Kochanie, związek jest ok i trudno mu coś zarzucić, ale musisz #!$%@?ć. Nie, to nie ty, to ja...

jeśli to było lata temu, raz i nie utrzymywali więcej kontaktu, to bym machnęła ręką. Ale jeśli utrzymywali kontakt i to jakaś osoba z otoczenia znajoma, to czułabym się totalnie zrobiona w balona i raczej bym nie umiała wybaczyć


@LetticeDeVries: dla mnie element braku szczerości ze strony takiej dziewczyny byłby chyba nie do przełknięcia. Na szczęście nie muszę się takimi rzeczami martwić xD