Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Cześć, ktoś mi podpowie czy to ja jestem #!$%@?ęty? Kilka dni temu kupiłem na allegro kilka książek: książki były wystawione po 5pln ale kazda książka w osobnej paczce +16pln. Więc wychodziło mniej więcej połowa ceny rynkowej. Na drugi dzień dostałem maila ze sprzedającym miał błąd cenowy i anulują zakup. Z racji swojej wygody nie zgodziłem się i poprosiłem o realizację zakupu. Dzisiaj dostałem maila który zaczynał się od:

"Zdecydowana większość naszych Klientów podeszła do sytuacji ze zrozumieniem, nie kwestionując faktu, że był to niezamierzony błąd, skutkujący nieprawidłowym wyświetleniem ceny."

A kończył :

"Jest nam niezmiernie przykro że do tej sytuacji doszło i niezmiennie za nią przepraszamy. Nie możemy jednak zgodzić się na próbę wyzyskania błędu systemowego polegającego na nieprawidłowym wyświetleniu ceny w celu doprowadzenia nas do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez sprzedaż towaru o wielokrotnie wyższej wartości za 5 złotych."

Łącznie mieli wystawione kilkanaście tysięcy książek po 5pln, ani nie byłem świadomy błędu cenowego wtedy ani teraz mi to nie pasuje. Powiadomić UOKiK?

#allegro #kiciochpyta #afera



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 4