Wpis z mikrobloga

@iMarek22: Jak ręka to zaciskanie piłeczki i prostowanie palców ( ͡ ͜ʖ ͡) #pdk (ręka w anatomicznym wydźwięku to "dłoń")

Musisz wzmacniać zarówno całe przedramię, ramię, staw ramienny/bark, stabilizacje osiową, m. klatki piersiowej, m. tułowia/brzuch, m. grzbietu/okołołopatkowe, m. prostowniki głowy/tułowia/lędźwi. Czyli de facto wszystko ()

A jak chcesz się ograniczyć do kilku kompleksowych ruchów to proponuję:
- wyprosty tułowia na
@Poemat: to zeby byc bardziej dokladnym, w tym przypadku ręka to odcinek od barku do łokcia xD Tak jakby triceps nie wyrabiał, ale to wtedy tez chyba prawa reka odczuwala zmeczenie, ale sie w sumie nei znam xD
Jakie ćwiczenia polecacie na wzmocnienie wytrzymałości mięsni rąk w pozycji aero?

po niedlugim czasie odczuwam zmęczenie lewej reki


@iMarek22: tylko lewej? To rób lewą to co normalnie robisz prawą i przestanie boleć w pozycji aero ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@iMarek22: mi pomógł basen ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) No i siłka FBW.
Pytanie co jest u ciebie problemem bo poza tym co Pan Fizjo powiedział to jak to twoje zdjęcie i twój garb to możesz tam przeróżne mięśnie kompensować.
Problem złożony i kwestia ciała i fittingu
@TypowyXD zdjęcie to akurat z Google grafika xD fitting miałem robiony ale w sumie wtedy takiej pozycji nie próbowałem, zwykła szósta była robiona. Niegłupi pomysł się przejść jeszcze raz
@Poemat a wspinaczka i szosa się w miarę uzupełniają? chociaż jak kojarzę to cieśnia nadgarstka murowana dorzucając siedzenie po 10h dziennie nad klawiaturą
@iMarek22: Też ten temat ostatnio kminiłem, bo pracuję nad poprawą aero a lemondka już mnie się nie podoba :). Robię w domu coś a'la pozycja kolankowo-łokciowa, z tym że łokcie odrywam lekko od podłogi i trzymam w izometrii, opieram sie na dłoniach i części przedramienia, nie wiem czy to coś da, ale pozycja jest bardzo zbliżona do ten aero w górnym chwycie. I jeszcze jak jeżdżę to minuta w pozycji aero/