Wpis z mikrobloga

Mirki, czy osoby zażywające #ssri na #nerwica też doświadczały strasznego kaca? Biorę od stycznia i w czerwcu będę rzucał, ostatnio pytałem się lekarki czy coś sobie mogę wypić i powiedziała, że się generalnie nie zatruje ale alkohol to depresant i nie powinienem no i żem się skusił wczoraj ale do przesady i to grubej bo znajomi wpadli... Po prostu się #!$%@?łem xD Cały dzień zdycham i się obawiam czy to nie jakaś interakcja z lekami ( ͡° ʖ̯ ͡°) PS już tego nie powtórzę dopóki nie rzucę leków xD
#pytanie #medycyna #ssri #nerwica #depresja #kiciochpyta
  • 5
ogólnie to nie, się szybciej upijałem i nico dziwnie czułem po alko na ogół. po normalnym wypiciu nie czułem się struty czy coś

'kaca strasznego' miałem raz, ale to chyba był moklobemid a nie ssri i nie wiem czy to kwestia interakcji bo wypiłem dużo za dużo(wracajać do domu oczu nie mogłem otworzyć bo bym zwymiotował xd) i to jakiegoś przemyconego 'whisky' od kacapów w niepodpisanej butelce jak się zwykła skończyła. nie
@Jack47: na dotkliwego kaca może składać się wiele czynników - najważniejszym z nich jest niewątpliwie ilość spożytego alkoholu. Jeśli fakt przyjmowania leków SSRI odegrał tu jakąkolwiek rolę, to moim zdaniem była to rola trzecioplanowa.
@Jack47 mnie na pewno szybciej kładło i nasilały się lęki. Po wyzerowaniu dropsów i kilku próbach smakowych, uznałem jednak, że to już nie dla mnie. xD