Wpis z mikrobloga

@TurboIndyk: widziałem w życiu sporo #!$%@? rzeczy + do tego sadistic działy hard + hcfor i inne chore strony. W zasadzie nic z tego mnie nie ruszało. Ale to wideo siedzi mi ciągle w głowie, żałuję że obejrzałem to. Wolałem byc nieświadomy.
po filmiku jak rosjanie zabili tego Ukraińskiego żołnierza to jeszcze bardziej brzydze sie rosją i konfederacją a myślałem że to niemożliwe

@TurboIndyk: Kiedy upadnie tobie kanapka, to też po tym jeszcze bardziej brzydzisz się Konfederacją? Czy może wykopowi wykrywacze onuc nakryli kolejny spisek i to jakiś członek Konfederacji zabił tego ukraińskiego żołnierza?
@ibilon: pewnie jego stary też jest ruską onucą, tylko on sam jest nieskazitelny bo świadczy usługi seksualne Ukraińcom za darmo, jak wiadomo dzięki temu Putin mu nie zbombarduje kawalerki
@FLAC: morda tam ruska #!$%@?, nigdy nie zagłosuje na partie która jest przeciw eu, przeciw nato,przeciw usa i przeciw Polskim interesom, konsekwencje byłyby ogromne gdyby taka partia wygrała
jak sobie to wyobrażacie? Polska bez nato, bez eu i bez sojuszników bo każdy chce być w nato lub w eu bo sie to opłaca ekonomicznie, czyli jesteśmy sami jak palec, na dodatek na zachodzie pewnie by nam sankcje #!$%@? za trzymanie sie
@FLAC: @ibilon Twierdzicie, że Konfederacja wcale nie postuluje ograniczenia pomocy Ukrainie, a jej członkowie nie udzielają się w akcjach pokroju "Nie nasza wojna"? Bo właśnie dlatego tą gówno-partią brzydzi się każdy rozumny człowiek, już nawet bez zagłębiania się w inne kwestie (jak temat pandemii).