Wpis z mikrobloga

Ostatni miesiąc to jest dramat i podsumowanie dzisiejszej #motoryzacja albo mam wyjątkowy niefart. W marcu kontrolka check engine w mercedesie glc. Rocznik 2019 45k nalotu. Serwis, wymiana czujnika itp. Kilka k cebulionów zostawione w serwisie. Dziś już po bandzie w BMW X4 rocznik 2021, nalot 30 k, nagle boom na S3, metaliczny odgłos, kontrolki robią tiesto i karzą zjeżdżać odrazu na bok i zatrzymać motór. Laweta, auto zastępcze 4 godziny w plecy i jeszcze mi bieda biały kolor przysłali.
#wysryw
  • 11
@glider_pro A ja od x lat jeżdżę Passatem. Najpierw B4, później B5. Nigdy mnie nie zawiodły.
No oprócz B3 jak kiedyś mi się chłodnica rozszczelniła i ostatnie 100km trasy przejechane na ciągłym dolewaniu wody( ͡º ͜ʖ͡º)
@glider_pro mi 3-4 letnie busy dostawcze rozlatują się w rękach przy przebiegach 70-100k. Pada już dosłownie wszystko, dwa razy strzeliły rozrzady, wtryski, skrzynie, uszczelka pod głowica itd i nie dotyczy to jednej sztuki ale całej floty. Osobówki to samo, auta nie starsze niż 2019 a non stop coś pada. Jedyna różnica między starymi a nowymi autami jest taka ze wszystkie się psują ale stare są 3 razy tańsze w naprawie, dlatego odpuszczam