Wpis z mikrobloga

#eldenring
Przechodzę drugi raz Elden Ringa, tym razem chciałem zagrać magiem i to jest jakieś kompletne nieporozumienie. Nie daję sobie rady z najprostszymi bossami pokroju Rennala czy Rudy Wilk Radagona. (oczywiście te najpotężniejsze mooby pokroju giganta itp. padają na kilka strzałów) Grając wcześniej wojownikiem i mając 20/20 witalności i siły wchodzilem w bossów jak w masło, tutaj mając nawet Moonvella na +4 i nie mogę kompletnie nic zrobić... Jakieś porady?
Pobierz Marvolauke - #eldenring
Przechodzę drugi raz Elden Ringa, tym razem chciałem zagrać m...
źródło: 20230411201203_1
  • 5
@Marvolauke:

Nie daję sobie rady z najprostszymi bossami pokroju Rennala czy Rudy Wilk Radagona. (oczywiście te najpotężniejsze mooby pokroju giganta itp. padają na kilka strzałów)


To jest wlasnie magia soulslikow przez ktore gacze jednak lubia je przechodzic ponowanie innymi buildami

bo mowiac "najlatwiejszy" masz na mysli "najlatwiejsze jakie byly pod moj poprzedni build". A jak widac dla innej postaci gra stawia inne wyzwania, inne miejsca sa trudne, inne banalne itp

Moim
@Marvolauke: Renala i wilk mają ogromne absy na magie. Renala 80%,wilk dokładnie nie wiem, przyleveluj troche, ukradnij nagakibe zimalowi wbij ją na +4 i ich obu porobisz jak ta lala. Potem i tak u renali zresetujesz staty na jakie chcesz

Ps. Nie każdy wie ale zeby ją dostać nie musisz robić jego questa. Po ubiciu tego typa co dropi renuvie, lecisz prosto i on tam stoi. Jak go zabijesz dropi nagakibe