Wpis z mikrobloga

Mireczki jechałem samochodem i zobaczyłem cielaka na łące przywiązanego łańcuchem do ziemi. Pomyślałem że ten cielak jeszcze komuś krzywdę, więc go załadowałem do samochodu.
Coś tam jakiś gość (chyba fan mitologii greckiej, w szczegolności Posejdona bo miał widły) zaczął biec i krzyczeć w moim kierunku. Od razu człowiek ma lepiej na duszy bo uratował zwierzę.
Teraz jedziemy do schroniska.
#rower #kot #warszawa #pdk #zwierzeta
maxx92 - Mireczki jechałem samochodem i zobaczyłem cielaka na łące przywiązanego łańc...

źródło: b087d478826be80fe5e0bd4cdacecc83_big

Pobierz
  • 20
@maxx92
Żeby tą historię zrozumieć to na Mirko trzeba być w nie bywać. ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla nie kumatych wczoraj Karyna oddała do schroniska normalnego kota tylko dlatego że ten miał prawo wyjść na spacer xD
@blogger uuuu chyba mamy obsranego kociarza na pokładzie.
Kot domowy, czyli zwierzę które nie jest częścią przyrody i w każdym ekosystemie jest szkodnikiem - to jest dla ciebie temat do żartów?
Kot domowy, czyli zwierzę które nie jest częścią przyrody i w każdym ekosystemie jest szkodnikiem - to jest dla ciebie temat do żartów?


@Kriegor: kot domowy to część ekosystemu od czasu pojawienia się człowieka - przez tysiące lat koty żył z ludźmi i zjadały ptaki i inne zwierzęta i nigdy nie było z tego powodu problemów.

Jestem za tym by ludzie trzymali w domach tygrysy i nauczyły je polować na takich