Wpis z mikrobloga

@kureci_paratko: ja skonczylem studia w kierunku mechanika i budowa maszyn na jednej z dwoch akademii morskich w Polsce (Szczecin i Gdynia). studia inzynierskie, 4lata trwaly (jeden semestr praktyka na statku). do tego od #!$%@? roznych kursow. By uzyskac dyplom mechanika wachtowego, wymagana jest praktyka na statkach- 12miesiecy z tego co kojarze (plus ukonczenie studiow). jak ja konczylem bylo 6miesiecy. no i dobre opinie od przelozonych, zeby firma Cie awansowala.
Wiekszosc ludzi
@Scarface83: ja smyku podjalem swoje studia na Akademii Morskiej w wieku 25lat. studia dzienne. bylem jednym z najstarszych tam studentow. bylem calkowicie splukany w tamtym czasie, studia przezylem bo mialem 1000zl stypendium zamawianego, ok 500zl stypendium socjalnego plus drobna finansowa pomoc rodzicow. przez caly okres trwania studiow lacznie miesiecznie mialem okolo 2000zl z tych stypendiow i pomocy rodzicow plus weekendami dorabialem w roznych pracach. nawet w zabce robilem. plywac zaczalem dopiero
1. moim zdaniem dobre pieniadze

2. pol roku w roku wywalone jajca. przez pol roku siedze w domu i nie pracuje


@observatore_86: Idealna robota, dobre zarobki, system pracy też idealny, że pół roku sobie żyjesz jak człowiek i robisz co chcesz.
No ale w bardzo młodym wieku zacząłeś więc, trzeba wcześnie zacząć.