Wpis z mikrobloga

@chwilowypaczelok: Normalna reakcja zdrowego organizmu. Niestety trzeb jakoś przetrwać do września. Potem już z górki i wraca pogoda przyjazna cywilizowanym ludziom.

I nie czytaj tego co pisze ten idiota ( @SayNoToPrzegryw ), dla niego +40 to przyjemna do życia temperatura, a +10 to nieludzi mróz, więc nawet ciężko sobie wyobrazić jak #!$%@? jest jego organizm.
@2aVV:

Normalna reakcja zdrowego organizmu. Niestety trzeb jakoś przetrwać do września.

No 15°C ze słońcem to naprawdę potężny upał, który trzeba do września przeczekiwać XD
No 15°C ze słońcem to naprawdę potężny upał


@SayNoToPrzegryw: Mając okna od wschodu do godziny 12:00 pokój w którym nie zasłoniłem rolet nagrzał się do 27 stopni. Dziwne, że przebywając w takim pomieszczeniu ktoś potrzebuje wiatraka, przecież to najlepsze warunki do życia.

Na zewnątrz jest fajnie, ale to bardziej koniec maja/początek czerwca niż kwiecień. Na szczęście od jutra więcej chmur i więcej deszczu.
@2aVV:

Na zewnątrz jest fajnie, ale to bardziej koniec maja/początek czerwca niż kwiecień.

HAHAHHAHAHAHHAHA. No tak, znowu zapomnieliśmy, ze w Twojej utopijnej Polsce w maju jest 10 stopni na plusie, a w kwietniu temperatury grudniowe XD

Na szczęście od jutra więcej chmur i więcej deszczu.

Ulubiona aura zimiarza w końcu

DZISIEJSZA AURA TO IDEALNY KWIECIEŃ WYPISZ WYMALUJ NAJBARDZIEJ TYPOWY JAKI JEST I JEDYNY AKCEPTOWALNY. ZIMA I ZIMNO W KWIETNIU #!$%@?.
@SayNoToPrzegryw: Lubię jak puszczają ci nerwy i zapominasz o LennyFace lub ukradzionym ode mnie "pozdrawiam". Czuję wtedy, że odbierasz lekcję i życia i zaczynasz dostrzegać jak upośledzony jesteś.

a nie 7-8 jak Ty chciałbyś


@SayNoToPrzegryw: Ale to piszesz o swojej wizji stycznia, grudnia czy lutego?

Pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@2aVV: Nie, kocham wytykać hipokryzje gościa, co udaje iż jest w teorii fanem wiosny i wedle niego 15 stopni ze słońcem to mega przyjemne warunki, a w praktyce co do czego to nie może się doczekać września i pół roku jesieni zwanego w Polsce zimą, bo mu za gorąco… eh, jaki Ty jesteś pod każdym aspektem poglądowo #!$%@? na maksa XD Jesteś przeciwko posiadaniem czworonoga, nienawidzisz słońca i ciepła oraz ogólnie
kocham wytykać hipokryzje


@SayNoToPrzegryw: XD Mam nadzieję, że przed lustrem masz wygodny fotel.

co udaje iż jest w teorii fanem wiosny


@SayNoToPrzegryw: Napisz nam jeszcze raz jak to lubisz mróz i śnieg. A potem, że +10 w styczniu to warunki nie do życia.

Ale cieszę się, że śledzisz moje wpisy. Fajnie jest mieć fana, chociaż napisz mi czy mam się obawiać, że naćpany patus z wrocławia przyjedzie kiedyś wyrównać internetowe