Wpis z mikrobloga

Patrząc co dzieje się na portalach skierowanych do płci "pięknej" jestem w stanie stwierdzić, że promowane są dwa typy sylwetki u kobiety. Albo ulane babska, albo chude baby z wielkimi dupami i #!$%@? cycami. I w sumie #!$%@? czuje się brzydka patrząc na to wszystko xD nie wpasowuje się w żadne środowisko
#rozowepaski #gownowpis
  • 15
@kapuczyna mysle ze wyglad jest jedną z najważniejszych rzeczy u człowieka bo on ma największe znaczenie przy pierwszym poznaniu jakiejś osoby, wpływa tez on na samoocenę jakiejś osoby, więc no ładne j0lki mają łatwiej
@MrMas: mi tam się podobają zwykle kobiety. Ze zwykłą budowa ciała, bez przerysowania i przesadnego dbania o wygląd. Jestem za stary, żeby się bawić laleczkami, a jako ozdobę do samochodu, kupiłem choinkę wunderbaum
mysle ze wyglad jest jedną z najważniejszych rzeczy u człowieka bo on ma największe znaczenie przy pierwszym poznaniu jakiejś osoby, wpływa tez on na samoocenę jakiejś osoby, więc no ładne j0lki mają łatwiej


@MrMas: Wygląd nie powinien być najważniejszym czynnikiem przy poznawaniu nowej osoby. Cechy takie jak szacunek, empatia, otwartość i zdolność do słuchania drugiej osoby są bardziej istotne niż to co widzimy.

To przynosi korzyści jedynie krótko-terminowo, ale na dłuższą
@MrMas: Szczupła kobieta z cyckami i tyłkiem to oczywiście najlepsza sylwetka, nie ma co ukrywać. Odpowiednik tego zdjęcia.
Jednak ja lubię też takie mocno szczupłe i bez cycków czy tyłka. Przez mocno szczupłe rozumiem nie anorektyczki, ale po prostu chudą rękę, podobna sylwetka jak większość azjatek.
Pobierz Reretos - @MrMas: Szczupła kobieta z cyckami i tyłkiem to oczywiście najlepsza sylwet...
źródło: film-fight-club1