Wpis z mikrobloga

"Zacytowałam obraźliwe słowa z biblii, i nie można mnie karać za to, bo to buk powiedział." xDDDDDDD

To ja moze zacytuje hitlera, stalina albo putina w kontekscie Ukraincow i tez powiem, ze to nie moje slowa i nie ponosze za to odpowiedzialnosci xD

Pomijajac nawet juz aspekt prawny, bo to kwestia sporna, to sam fakt gwozdzia w mozgu jaki fanatycy religijni maja jest komiczny xD Pambuk to byl, nie ja.

fragment od 10:30

#urojeniaprawakoidalne #bekazkatoli #bekazpisu #heheszki #wojna #ukraina #rosja
ScholarsHut - "Zacytowałam obraźliwe słowa z biblii, i nie można mnie karać za to, bo...
  • 38
@ScholarsHut: Tyle że jak się człowiek uprze to w starym testamencie to się znajdzie cytat na usprawiedliwienie praktycznie wszystkiego XD Tutaj cytat którym się posłużyła odnoścnie uchodźców: "Nie wprowadzaj do domu swego każdego człowieka, różnorodne są bowiem podstępy oszusta." Stary testament Rozdział 11 wers 29 z księgi Syracha.
Po to jest IMHO nowy testament żeby być bardziej ludzkim dla innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To ja moze zacytuje hitlera, stalina albo putina w kontekscie Ukraincow i tez powiem, ze to nie moje slowa i nie ponosze za to odpowiedzialnosci xD


@ScholarsHut: To jak z tą aferą, co biednego pracownika Ikei zwolniono za cytowanie Biblii. Prawicowe media rozpisywały się jaka to dyskryminacja religijna, biedak tylko słowo boże głosił. Te same pismaki nie wspomniały, że chodzi o fragmenty o zabijaniu sodomitów.

Na niektórych wierzących religia działa destrukcyjnie.
@ScholarsHut: #!$%@? z tym co mówiła, nikt za słowa nie powinien zostać ciągany po sądach. Cenzura to patologia a wolność słowa jest zapisana w konstytucji (która nic aktualnie nie znaczy, wiem). Dodatkowo przysrali się do niej ci oszuści z OMZRIK, przypominam, że ich były prezes uciekł przed wyrokiem do Norwegii i borni się tym, że jest prześladowany za bycie lgbt a "ośrodek" kryje mu dupę. Zawsze i wszędzie monitor #!$%@? będzie.