Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie zrobić jakiś wyjazd, pomyślałem o lanzarote na początku maja. Warto w tym okresie? W jakiej miejscowości się zatrzymać? Planuję wynająć skuter lub samochód na 7dni. Czy 7 dni to dużo? Jest sporo fajnych atrakcji? Bardziej interesuje mnie zwiedzanie.
#wakacje
#lanzarote
#hiszpania
#wyspykanaryjskie
  • 4
@G123: Oczywiście, że warto, bo będzie ciepło i mniej ludzi niż w wakacje. Autem zwiedziliśmy wszystko w 3 dni z dzieckiem, tempo mieliśmy intensywne. Mieszkaliśmy w Playa Blanca i co wieczorami jeździliśmy na słynną plażę Papagayo i Mujeres, bo mieliśmy blisko. Weszliśmy też na wulkan Montana Roja, co jest na obrzeżach miasta. Fajna miejscówka więc polecam.
@jozinzbazin_bozy: Mógłbym ci przybliżyć, koleżanko. Najwięcej jest wypożyczalni firmowych Cabrera Medina- są wszędzie, w miastach turystycznych nawet po 2 na ulicę. Jak wypożyczasz na jeden dzień auto, to wyjdzie drogo a jak na kilka dni to taniej za 1 dzień. Im bardziej wypaśne auto, tym drożej. Najtaniej wychodzą ople corsy itp. Jak będziesz na miejscu, to porównaj ceny, co się bardziej opłaca i dostosuj to do swoich planów. Jak masz zamiar