Wpis z mikrobloga

Mirki, przyszłam tu obalić mit o pięknych ukrainkach, które nie dość że gotują, piorą i sprzątają to jeszcze absolutnie nie chcą waszych pieniędzy. To takie idealne szare myszki xD
Otóż... zmieniłam branże, pracuję w salonie beauty a ta jest przesiąknięta, niestety, Ukrainkami.
Dlaczego niestety? Bo z nimi ciężko się pracuje. Jeżeli ktoś ma obrąbać innej dupę lub podłożyć świnię to Ukrainka (mi w przeciągu 4 miesięcy kilka razy się to zdarzylo). O dziwo z Polkami nie ma tego problemu, można normalnie pogadać, dogadać się. Ukrainki są jeszcze stereotypowymi kobietami, żyjącymi zgodnie z filozofią: kobieta kobiecie kobietą.
No i najlepsze: co mądrzejsze nie chcą się spotykać z Polakami bo wiedzą że Polacy chcą od nich seksu i obiadków :>
Wolą spotykać się ze swojakami. I uwaga: czy wiecie, że Ukrainki pracują jak za karę? One chcą kogoś z kasą. Kogoś, dzięki komu nie będą musiały robić paznokci I brwi innym. To one chcą chodzić na takie zabiegi i dodatkowo leżeć i pachnieć.
Więc no... lećcie po te swoje Ukrainki które wami Gardzą bo jesteście Polakami. A jeżeli nie macie kasy to gardzą wami bardziej niż rodaczki P0lki :>
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki dla zasięgów #przegryw
  • 59
@Kanarynka: W jakimś celu to napisałaś. Raczej nie odbieram tego postu jako ostrzeżenie Nas facetów przed czymś, a bardziej próbę dyskredytacji tych dziewczyn z Ukrainy. Moim zdaniem Ukrainki i tak są mniej roszczeniowe od Polek, więc tu możemy mieć odrębne zdania.