Wpis z mikrobloga

Kurła o czym to było? W każdym anime bohaterowie mają jakiś cel i krok po kroku do niego dążą a tu przez 21 odcinków kompletnie nie dzieje się nic ciekawego i jedynie Punkty Zwrotne są zajebiste. 23 odcinki jebły i ja nie wiem co oglądałem i po co xD Nie jest to tragiczne, ale kurła xD Czuję, że zmarnowałem czas.

#anime #animedyskusja
Mega_Smieszek - Kurła o czym to było? W każdym anime bohaterowie mają jakiś cel i kro...

źródło: plakat

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Seria miała swój potencjał, bohater odrodzony, a nie przeniesiony, sam wątek rodzinnego domu, który mamy na początku, był czymś klimatycznym i ciekawym, jak dla mnie to szkoda, że akcja poszła w stronę długiej podróży, jak by to mogło fajnie wyglądać, gdyby bohater został na rodzinnym majątku i no nie wiem np. doglądał go, zarządzał nim, jako syn znamienitego wojownika, brał udział w wyprawach wojennych lub intrygach politycznych, coś w ten
  • Odpowiedz
@Skey2142: Istnieje dużo pozycji tego typu jak np Rationalist Hero albo Genius Prince -to drugie to nie jest isekai tylko zwyczajne fantasy. Slime Isekai też kończy się na tym że bohater zarządza swoim państewkiem. Shield Hero też oryginalnie miał iść w tym kierunku ale został przepisany na nowo.

BTW czytałem kawałek LN. Wątki się jeszcze zmienią kilkukrotnie w kolejnych sezonach. Powinien być wątek szkoły magicznej potem zakładanie własnego ogniska domowego przez
  • Odpowiedz