Wpis z mikrobloga

Trochę późno się zorientowałem, ale co właściwie dzbanom z #konfederacja się znowu w głowie odkleiło, że głosowali przeciwko mObywatelowi? XD
Znowu jakiś syjonistyczny / ukraiński / niemiecki / amerykański / lewacki / komunistyczny / genderowy / europejski / homoseksualny / feministyczny / inny:........... [podkreśl właściwe] spisek dostrzegli?

#mobywatel #bekazkonfederacji #polityka #neuropa
Pobierz vind - Trochę późno się zorientowałem, ale co właściwie dzbanom z #konfederacja się z...
źródło: mobywatel
  • 9
@vind ech, za moich czasów kucowania to każdy zwolennik korwina był za państwem elektronicznym, żeby wszystko się dało robić przez neta itd. teraz jak rząd idzie w tym kierunku to konfa dla zasady przeciwko xD

@Trelik: żebyś np mógł sobie zeskanować dokumenty aparatem, lokalizacja docelowo np. do płatności za autostrady. jak się boisz szpiegowania czy czegoś to spokojnie i tak cię wyszpiegują jak masz smartfon, nie potrzebują do tego apek xD
mObywatel to pis0wski projekt. Jakiś problem że głosowali przeciwko pis0wskiej aplikacji ?


@Aik32fr45yd: no mam, bo to projekt konieczny, dlatego nikt poza dzbanami z konfy nie był przeciwko. Że niby ta banda odklejeńców głosuje przeciwko czemuś dobremu tylko po to, żeby zrobić na opak? XD