Wpis z mikrobloga

Hej bije sie z myślami czy nie kupić dla siebie Quest 2, mam PC z RTX 2070 i kierownice do simracingu. Aktualnie jego cena w sklepie meta wynosi 399 euro to w przeliczeniu 1880zł. Dodatkowo producent dorzuca GOLF+ i Space Pirate Trainer DX . Czy warto na tą chwile kupować za tą cenę? Czy czekać na quest2, z vr miałem jedynie styczność grać w oculus rift S. Jakie są wrażenia na quest 2? Lepszy obraz i jakość? Marzy mi się to i nie wiem czy lepiej kupić nową za tą cene czy szukać używkę za 1400zł. Pozdrawiam #quest2 #oculusquest #vr #meta
  • 7
@kulukaj chodziło i czy czekać na Q3?
Z tym Q3 to już raz czekaliśmy i doczekaliśmy się nowego produktu, ale niekoniecznie Q3. + ceny poszły w górę.
2070 na pewno nie na da Ci super jakości z dużym klatkarzem, ale ja na 1660ti dobrze się bawiłem w assetto corsie. Wyglądała bardzo słabo, ale immersja i siedzenie w aucie pozwala zapomnieć o grafice.
Ja bym brał nowego, bo różnica do uzywki niewielka.
To
@kulukaj: NA dobrą sprawę to bez różnicy. Jak kotoś wierzy, że firma meta jest uczciwa i daje to jakąś prywatność to jest w błędzie.
Były kiedyś przypadki, że jak ktoś miał blokowane konto na fb, za agitację polityczną lub inne rzeczy to mu blokowali wszystko co powiązane, w tym konto oculusa. Dawno jednak nie słyszałem o takich przypadkach.
Odpalałeś już refa?