Wpis z mikrobloga

TLDR:


Tak mnie naszło na opowiedzenie krótkiej historii, która wydarzyła się dzisiaj w mojej rodzinie. Nie będzie przyjemna. Mam nadzieję, że może kogoś ustrzeże to przed błędną decyzją. Zmarła młoda kobieta z mojej rodziny. Pojechała do Turcji prawdopodobnie na "odsysanie tłuszczu", bo chciała coś zrobić z brzuchem po porodzie. Taniej - wiele osób jeździ. Szczęśliwie wróciła po zabiegu. Dzisiaj już jej z nami nie ma. Oczywiście nie wiadomo jeszcze dokładnie co się stało, ale prawdopodobieństwo, że to powikłania po zabiegu jest wielkie, bo źle się czuła. "Osierociła" kilkuletnie dziecko. Ojciec nie ma praw i raczej do bycia ojcem się nie nadaje. Generalnie nie ma chyba za bardzo wartościowych osób, które mogłyby się zająć jego wychowaniem i prowadzić po dobrej drodze. Zadzwoniła po pogotowie, zapomniała lub nie dała rady już otworzyć drzwi. Ratownicy czekali na policję lub straż aż wyważą drzwi. Tak więc pamiętajcie - jak Wam coś się dzieje najlepiej od razu iść otworzyć drzwi, może do sąsiada zapukać, wyjść przed dom, cokolwiek. A przede wszystkim nie poddawajcie się ryzykownym, niepotrzebnym zabiegom kiedy macie kogoś do wychowania i prowadzenia przez życie.

#turcja #rozowepaski #niebieskiepaski #rodzicielstwo #dzieci #feels #medycynaestetyczna przy okazji kto wierzy #mirkomodlitwa za nią i dziecko.
  • 4
@kthxb: odsysanie tłuszczu to można robić jak nie można chodzić i waży się 300 kg. Wszystko inne to kompletny debilizm i lenistwo które i tak by skutkowało yoyo. Szkoda dziewczyny że była tak głupia.
@lord_xenu: ale wiesz, że po ciąży skóra jest obwisła i kobiety często przy okazji różnych operacji usuwają nadmiar skóry. Np moja siostra miała przepuklinę kresy białej i jak ją operowała to od razu zrobiła brzuch.
Wystarczy popatrzeć na wykopie jak wyśmiewane są kobiety po ciąży woec nic dziwnego, że niektóre mają kompleksy. Niestety rozstępów i rozciągniętej skóry ćwiczeniami się pozbędzie. Tak samo moja siostra przez rozejście mięśnia i przepuklinę nie mogła