Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie kupować koszule? (najlepiej jakby było pewne, że mają na rozmiar 170cm, o dość chudej sylwetce jeśli chodzi o ręce, dziwnych okolach barków/ramion oraz dość kwadratowym tłuowie, w skrócie jakby mieli więcej niż jeden czy dwa kroje to by było zajebiście)

Byłem w Vistuli (bo mam już 2 koszule stamtąd) i słabo leżały, plus te co mam wyglądają na giga pogięte - nie podoba mi się ten materiał a kosztowały po 250+ zł jeśli dobrze pamiętam.

#modameska #ubierajsiezwykopem
  • 14
Mimo mojej nieproporcjonalnej górnej budowy ciała zawsze było git


@shael: nieproporcjonalna w jakim sensie?

I bylem ostatnio w Wólczance (wtedy co byłem w Vistuli), ale mialem wrazenie ze dlugosc ramion mi nie pasowała.

Ja mam tak (dziwnie chude rece i tam na samej gorze sa mocno do przodu, jak kupuje t-shirty to czesto rekawy leza bardzo zle, sa takie koszulki (chyba strasznie gowniane, ale ja przymierzam wszystkie jak jestem xD) co
NewBlueSky - >Mimo mojej nieproporcjonalnej górnej budowy ciała zawsze było git

@sha...

źródło: sylwetka

Pobierz
skoliozę


@Kolczaneiro: To neutralna postawa. Jesli bym mial skoliozę to by raczej ktoś zwrócił uwagę. A ostatnio bywam u różnych lekarzy. Byłem nawet na wizycie co się nazywała "fizjoterapeuta poradnia bólu pleców" (bo okazało się, że wchodzi w pakiet z pracy) no i nic szczególnego nie mówił, tylko mnie wyginał i raz strzyknęło na całą wizytę to powiedział żebym się rozciągał. A i chyba powiedział, że każdy ma jakąś lordozę (wygięcie
NewBlueSky - >skoliozę 

@Kolczaneiro: To neutralna postawa. Jesli bym mial skoliozę ...

źródło: sylwetka-cos

Pobierz