Wpis z mikrobloga

@Pozytywny_gosc: Dsm jest od paru lat skompromitowany w środowisku fitness to teraz przerzucił się na środowisko przegrywów. To jest chyba jedyna osoba którą wyjaśnili Patryk2703 i Owca, i taki debil mówi o sobie per "szara eminencja medycyny" "człowiek do którego dzwonią lekarze gdy nie wiedzą co robić" XD
Hurra redpill! Samcy alfa!!! Zagonić kobiety do kuchni i przywiązać kobiety do zlewu.


@Pozytywny_gosc: Ja nie muszę swojej wiązać. Wystarczy, że poproszą o kanapkę. Czasem nawet nie muszę prosić. A jak u ciebie to wygląda?
mam ręce i nogi i sam sobie umiem zrobić. A jak mi się bardzo niechce to odpalam glovo i zamawiam pyszne jedzenie bo mnie stać


@Pozytywny_gosc: Nie zazdroszczę. W takim razie wolę swoje życie. Tak jak również inni myślący podobnie do mnie.
wielki chłop i nie umie sobie sam zrobić jedzenia xDDD


@Pozytywny_gosc: Potrafię. Potrafię też zbudować spory biznes, zapewnić bezpieczeństwo rodzinie, dzieciom i starszym już teściom. Zabranie mojej kobiecie możliwość odwdzięczenia się w postaci przygotowania prostego posiłku, było by pozbawieniem jej i mnie spędzenia miłych chwil, gdzie każdy z nas czuje się szczęśliwy i szanowany w swojej roli. Natomiast ty nie masz nikogo, kto cie szanuje, bo nic nie wnosisz do związku.
Natomiast ty nie masz nikogo, kto cie szanuje, bo nic nie wnosisz do związku. Grasz w gry i obżerasz się gównami z glovo.


@WhiskyRomeo: xDDD jak ja typie jestem największym #gymcelem z wykopu, codziennie gotuje i liczę kalorie więc to tylko twoje teorie, przerasta cię zrobienie dobrego obiadu i chcesz się wysługiwać babą to to rób, tylko przyznaj się do własnego błędu, a nie ciesz się z tego, że gdyby nie
@Pozytywny_gosc
Co z tego że umiesz gotować, liczyć kalorie i pewnie fizycznie wyglądasz lepiej niż 3/4 facetów jak i tak jesteś mizoginem który nie ma kobiety i wylewa swoje żale na wykopie?

Przecież takie podejście odrazu Cię przekreśla.

Nie utożsamiam się ze słowami tego rozmówcy Romana ale uważam ze jak jakas laska chce siedziec w domu i gotować obiady swojemu facetowi i obojgu pasuje taki układ to w czym problem? Tylko feministkom