Wpis z mikrobloga

107 134 + 145 + 126 = 107 405

Kurpiowskie eksploracje. Lubię te tereny na północ od Ostrołęki, wyjątkowo przyjemne i sielankowe na rower, zwłaszcza że wszędzie podwyżki, a bilet na linii kolejowej do Ostrołęki dostał obniżkę, pewnie na zachętę z racji małej frekwencji w pociągu ;)

Pierwsza trasa tereny gmin Kadzidło i Lelis. Druga główny cel Łyse.

#kwadraty
Max square: 56x56
Max cluster: 4660 (+9, +19)
Total tiles: 11482 (+8, +20)

#rowerowyrownik #gravel #100km #kurpie

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 107 134 + 145 + 126 = 107 405

Kurpiowskie eksploracje. Lubię te tereny n...

źródło: Jeglijowiec77

Pobierz
  • 18
@s3b4: Mieszkając całe życie na Mazowszu mój organizm nie jest przystosowany do jazdy rowerem po górach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pallazo To i tak bogato tam mają, tak wypasionych terenów szkolnych jak w Kadzidle to nie widziałem chyba jeszcze, pełno nowych boisk, jakieś siłownie, parki, nawet boisko do siatkówki plażowej mają obok szkoły! U mnie w szkole też było boisko piaskowe, ale do piłki nożnej ( ͡
SnikerS89 - @s3b4: Mieszkając całe życie na Mazowszu mój organizm nie jest przystosow...

źródło: Jeglijowiec50

Pobierz
@ThomasPol: Racja, zalew brzmi kusząco, choć mogłem przy okazji i Myszyniec zwiedzić, Torfowiska Karaska i Serafin brzmią ciekawie, a w Wachu jakieś muzeum kurpiowskie jest jeszcze... No wszystkiego na raz nie da rady objechać ;) Przyjdzie czas dotrzeć i tam na kolejnych trasach, ja właśnie lubię bardziej szczegółowo zwiedzić jeden rejon, a kolejny zostawić na następną wizytę. Na pewno będzie jeszcze parę okazji w tym roku.
@SnikerS89: To prawda, mieszkam w okolicach i ładnie tam mają. Tak myślę, że to przez mefedron ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
Haha, a na poważnie to ładne są tutaj okolice. :)