Wpis z mikrobloga

  • 40
@Grooveer Fiałek - odstaw leki.
W Sejmie chodziły ustawy Hoca czy innych covidiaków i z dużą dozą one by przeszły. Wystarczyły bomby Putlera aby wirus zniknął a TVN zachęcał do przyjmowania antyszczepów pod swój dach
  • Odpowiedz
@xDawidMx ale przeciez w Polsce juz przed wojna byly glosy, ze trend jest dobry i ze obostrzenia beda zmniejszane i likwidowanie, np tutaj jest to opisane:

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-maseczki-obowiazkowe-zmiany-obostrzen-od-1-marca-lista-zmian-5609813

Rzeczywiscie moze wojna przyspieszyla ten trend w Polsce (moze dlatego zeby pomoc uchodzcom), ale pisanie, ze zrobili to tylko z powodu wojny na ukrainie to glupota. Poza tym w innych krajach, np w UK juz wczesniej zniesiono praktycznie wszystkie restrykcje:

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/od-dzis-w-anglii-nie-trzeba-nosic-maseczek-najmniejsze-restrykcje-w-europie/3bpd9ye

Ten mem, ktory wkleiles
  • Odpowiedz
nie, po prostu wirus zmutował w łagodniejszy wariant niedługo przed wybuchem wojny.


@Grooveer: dlatego kilka dni/tygodni przed wybuchem wojny forsowano ustawę segregacyjną, przepchnięto przymus szczepień dla medyków i ludzi pracujących w branży medycznej (również dla farmaceutów), a maseczki cały czas były obowiązkowe. O innych krajach Europy nie wspomnę bo tam zamordyzm bywał jeszcze gorszy.

Serio typie, skończ z tym trollowaniem bo chyba już mało kto się tu na to łapie.
  • Odpowiedz
@xDawidMx niezaleznie od sytuacji w polsce to i tak ten mem jest klamstwem, bo jest tam napisane, ze putin wyleczyl swiat, a tymczasem w wielu miejscach juz przed wojna nie bylo obostrzen.
  • Odpowiedz
@Krupier moze i sa artykuły sprzed wojny, ze obostrzenia beda w polsce zdejmowane, a w wielu krajach juz przed wojna nie bylo obostrzen, ale skoro wykopek twierdzi, ze bylo inaczej to na pewno tak bylo xD
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Szury: Putin zakończył pandemię nie tylko Polsce, ale i na całym świecie!
Też szury: Wojna poza małym kawałkiem świata, tj. Europa i USA nikogo nie obchodzi, reszta świata normalnie funkcjonuje, a sankcje nie działają! rubel coraz mocniejszy!!!
Szury Schrödingera, nic nowego.
  • Odpowiedz
moze i sa artykuły sprzed wojny, ze obostrzenia beda w polsce zdejmowane, a w wielu krajach juz przed wojna nie bylo obostrzen, ale skoro wykopek twierdzi, ze bylo inaczej to na pewno tak bylo xD


@stannis: fajną masz pamięć, taką złotej rybki.

Przypomnę, że nawet po rozpoczęciu wojny Polak podczas powrotu zza granicy musiał przedstawić albo dowód zaszczepienia, albo negatywny test. Maseczki wciąż były obowiązkowe w każdym pomieszczeniu zamkniętym. Forsowana była
  • Odpowiedz
@Krupier teza z mema: wojna na ukrainie skonczyla pandemie.
Ja twierdze, ze wojna nie skonczyla pandemii, bo juz przed wojna konczyly sie obostrzenie i podaje linki z dowodami.
Ty w kontrze jako dowod, ze nie mam racji piszesz, ze nic nie pamietam i ze obostrzenia byly xD

Nawet ciezko mi jakos to skomentowac xD przeciez to co napisales to w ogole nie odnosi sie do tego co ja napisalem xD
  • Odpowiedz