Wpis z mikrobloga

166 617,57 - 11,07 = 166 606,50

Ciutkę sobie pospałem dłużej i wybiegłem dopiero o 5:40. Warunki miłe - już jasno, na termometrze -2, smogu nadal mało. Idealnie na luźną przebieżkę w spokojnym tempie.

Plan wykonany, obowiązkowa dyszka zaliczona, bułki kupione. Czegóż chcieć więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego dnia (ʘʘ)

#enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow #sztafeta
Pobierz
źródło: A80C6D01-B6D5-4B93-9800-7AEBDEF3B2C6
  • 8
ile lat już biegasz?


Widzę, że pierwszą aktywność mam zanotowaną pod koniec kwietnia 2014, ale o ile pamiętam to jakoś w marcu zaczynałem. Zresztą zaczynałem bardzo powoli. Najpierw spacery, potem dłuższe spacery, potem szybsze spacery, a pewnego dnia zrobiłem eksperyment z lekkim truchtem i mi się spodobało ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zanim zacząłeś biegać, uprawiałeś inne sporty?


@k__d: niespecjalnie, spaślak byłem, unikałem ruchu, jeśli pominąć jakieś okazjonalne
@enron zajebisty wynik, zasadnicze pytanie, ile ważysz? xD ja ważę równe 100 i póki co 10 km zrobiłem najlepiej w 1:03


@Operator_imadla: no przy takiej wadze to i tak bardzo dobry czas. Skupiłbym się na próbie zredukowania wagi, bo kolana swoją wytrzymałość mają i choć może być w miarę dobrze, to szkoda by było je popsuć.
Ja jestem trochę spasiony, przy 174cm ważę ok. 80-81 kg. Od lat chcę coś zrzucić,
@Operator_imadla: dobrze o tym wiem. Podstawa to niestety wyrzeczenia. Odstawić na parę tygodni JAKIEKOLWIEK słodkości, jest spora szansa że potem już nie będzie Cię do nich ciągnęło. Zredukować chleb na ile to możliwe, zacząć jeść płatki owsiane na śniadanie, zero słodkich napojów i soków (limonka wyciśnięta do muszynianki robi robotę) i generalnie Mniej Żreć (ʘʘ)

Wiem, łatwo napisać, sam się do tego stosuję raz bardziej raz mniej
@enron: bieganie tak duzo nie pali jak sie niektórym wydaje, kiedys sobie zrobiłem potęznego cheat day i jak policzyłem ile #!$%@?łem to wyszło ze musiałbym zaliczyc bieg 48h zeby przepalić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Stormweaver: Właśnie to – bieganie bardzo męczy, a równocześnie jest naprawdę słabym z palaczem kalorii. Można się na tym nieźle przejechać… Naprawdę niewiele znam osób, które schudły dzięki bieganiu (bez drastycznej diety)