Wpis z mikrobloga

Chłopaki z Raszei 6: Ktoś Wyczyścił konto bankowe!

Tym razem nasz główny i ulubiony bohater, Mariuszek, stanie w obliczu nowego zadania! Ktoś wyczyścił mu konto bankowe! Czy uda mu się pokonać niebezpieczeństwo i ocalić Toruń? Garbaty zdecydował się na otwarcie callcenter, i otrzymuje wiele połączeń od kobiet lekkich obyczajów. Czy to oznacza, że Garbaty ma nowe pomysły na swoje życie? A może tylko chce pomóc ludziom w potrzebie stylem "Ja neeeeble dooooodu sji blamjemmma"? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej, a jeśli jeszcze nie widzieliście poprzednich części, to już czas nadrobić zaległości. Na pewno nie będziecie żałować oglądając "Chłopaków z Raszei"!

https://streamable.com/1a4c0t

Chłopaki z Raszei Wszystkie Części:


Tu dodaje wołających:
@WykopanyDzon @Showse @redlipss @vitreux @Prim0 @xTheMagicPL @apollo1214 @Kulki @PlesnKaczora @bz333 @dracar @Krachu @qwertex @mirekkomputronikel @FSO_Jakub @Anunnaki @Velixowski @marv0oo @Osalinho @Yuikinex @adam-jakis @paskalix90

#danielmagical #patostreamy #jacamario #smiesznefilmiki #heheszki #garbaty #mario #mariuszek
  • 14
@ObszarBadawczyChoroszcz_123: Rozumiem. Teraz dźwięk tam gdzie słabo słychać daje więcej db w mixerze. Pracuje też, jak Mariuszek walczył z siłami Ciemności to dodałem, ale tak dawać napisy jeszcze wszędzie to dodatkowe 30-1h roboty w montażu a na prawdę dużo czasu poświęcam w montaż i szukanie clipów a nikt ich robi bo nic sie nie dzieje ciekawego teraz i nie wysyła mi a im więcej to ja mam co montować.