Wpis z mikrobloga

Anoni, czy któryś z was kto już emigrował byłby w stanie mi polecić agencje pracy w niemczech? Uczę się języka i za rok mam w planach opuszczenie tego polskiego chlewu, jednocześnie jestem w tym wszystkim mocno zagubiony i chciałbym wylądować suchą stopą tak żebym mógł się tam usamodzielnić [znajomość języka]

Może jest jakiś wpis z autorskiego tagu, albo aktualna strona, wiem że ze znalezieniem mieszkania może być kłopot bo niby są jakieś konkursy [z nagrodami xD] ale chciałbym chociaż te pół roku się przemęczyć w hotelu pracowniczym żebym mógł coś odłożyć na start. Zapewne w polsce uda mi się odłożyć ok 1500 euro, może 2000 euro, ale tego jeszcze nie wiem.

Naprawdę zależy mi żeby w końcu się wyrwać z tego okropnego kraju, tutaj nigdy nie spotkało mnie nic dobrego, a przez depresję po prostu nie dawałem sobie z tym wszystkim rady, teraz jestem na rencie, ale po jej przedłużeniu planuje natychmiast znaleźć pracę chronioną i zrobić porzadek ze swoim życiem

#emigracja #niemcy #anglia #holandia #emigrujzwykopem
  • 11
@wierzgontycymbale: moi przyjaciele z Turcji prowadzą sporo burdeli na terenie całych niemiec, jakbyś był zainteresowany to mogę podpytać, to nawet języka byś nie potrzebował i tak jak szukasz, praca chroniona jest, w lokalach ochroniarze dbający o spokój a poza pracą też wystarczyłoby że w razie problemów powiedziałbyś że pracujesz u chłopaków, i nikt by Ci krzywdy żadnej nie zrobił, bo to szanowani ludzie są bardzo.
z fartem
@erni13: Nadzieja matką głupich, a widzę, że zbyt mądry to Ty nie jesteś, jeżeli masz braki wiedzy z zakresu szkoły podstawowej.
Zdanie złożone ze zdaniem pytającym, w którym zdanie oznajmujące pełni funkcje nadrzędną kończymy kropką, nie pytajnikiem.
Mam nadzieję, że jesteś w stanie to zrozumieć.
Pozdrawiam.
z fartem.
Naprawdę zależy mi żeby w końcu się wyrwać z tego okropnego kraju, tutaj nigdy nie spotkało mnie nic dobrego, a przez depresję po prostu nie dawałem sobie z tym wszystkim rady, teraz jestem na rencie, ale po jej przedłużeniu planuje natychmiast znaleźć pracę chronioną i zrobić porzadek ze swoim życiem


@wierzgontycymbale:

Absolutnie nie polecam. Jak widać, nie jesteś w najlepszej kondycji psychicznej a to nie pomaga.

Wygląda na to, jakbyś nie
@wierzgontycymbale: A czy widzialeś same dobre opinie na temat agencji? Bo ja nie. A jak już to większość kupione które odrazu idzie poznać. Ty jedziesz tam #!$%@?ć i zarabiać hajs bo to nie Polska chyba że masz konkretny fach, znasz język to nie musisz brać żadnej agencji pod uwagę