Wpis z mikrobloga

@italia__: Polecam zajrzeć na Sinsay, ciuchy jak na sieciówkę nie są jakiejś bardzo słabej jakości a jest tanio.
H&m/house to się zrobił badziew a cropp ma tylko spodnie w miarę ładne i trwałe

W sinsay to gówniaka można bardzo tanio ubrać również
  • 1
@PazzaMorte: @Koleszkaleszka @ThomasPol dawniej były te ciuchy bardziej meskie, np kurtki takie jak można zobaczyć w dawnych filmach nie wiem jak je opisać dokładnie, skórzane przetarte lekko ala wojskowe.
Dziś te ciuchy leżą jak płachta na byku albo kawałek tektury i wygląda się jak jakiś chłopiec z gimnazjum z zapuszczonym pierwszym wąsem
@italia__: może za małe rozmiary sprawdzasz.ja zamawiam tylko online bo ich rozmiary pasują i nie muszę przymierzać.Nie zawiodłem się nigdy.No ale w większości to spodnie zamawiam.
@F_Ogot: Teraz równie jest tanio, ale kilka sklepów się wycwaniło od kiedy musisz podawać cenę z ostatnich 30 dni. I tak pierwsze cena jest z księżyca wymyślona a później przeceniają na taką jak powinna być normalnie, że niby obniżka ludzie kupują bo myślą, że taniej a faktyczne taniej jest jeszcze później.
@italia__: Ziomek, to Cię poniosło trochę albo masz rację jedno z dwóch. To, że coś się tobie nie podoba nie oznacza iż te ciuchy są złe, większość ludzi się tam ubiera ponieważ te sklepy są praktycznie wszędzie w każdym większym i mniejszym mieście często nawet dosłownie po kilka jednej sieci do tego powiedzmy, że są znośne cenowo jak na polską kieszeń. Ja kupuje na przykład w takim Cropp, House bo zwyczajne