Wpis z mikrobloga

@SzukamNlcku: Chłopy same na siebie kręcą bata wszędzie zawyżając wzrost. Zawsze ciekawi mnie skąd biorą te wszystkie dane do statystyk. Komisja wojskowa? U mnie wyglądało to tak, że Ci którzy wchodzili na wagę robili to w butach, część sama podawała dane, wszystko na odpyerdol. Dane z dowodów osobistych ( teraz nie ma wzrostu, ale znam gości 173-175 cm, którzy mieli wpisane 180-182). Znam nawet skórokopa, który debiutował nawet w ekstraklasie niższego
@Iserys7: Nic ci realnie te badania nie dadzą, bo nie ma rzetelnych pomiarów. Możemy brać z komisji wojskowych, ale przecież każdy tam był, to wie, że oni mają to w dupie. Mnie nikt nie mierzył ani ważył nawet. Podałem tylko sam, jeśli w ogóle (nie pamiętam dokładnie). Nie wiem, może w innych częściach Polski wygląda to dokładniej, ale na Śląsku u mnie robili to na pełnej wyjebce. Poza tym trzeba by
tak #!$%@?, za 5 pokolen wszyscy beda mieli po 3 metry

dzieki bogu, ze to idzie liniowo i mozemy to tak przeliczyc xD


@techko: Nie, nie idzie to liniowo ale biorąc pod uwagę, że zarówno kobiety jak i mężczyźni są coraz wyżsi i to, że więcej wyższych facetów ma dzieci niż niskich to w przeciągu kilku pokoleń dobijemy do średniej typu 185-187cm dla 20 letnich chłopaków i 170-172 dla kobiet.
@CloudSpanner: Juz skończcie z tym wzrostem. Laski są coraz wyższe i szukają jeszcze wyższych facetów. I nie ma w tym nic dziwnego. Powiem więcej. Byłem w związku z dziewczyną o 5cm wyższa jak i 10cm wyższa i co? To ja zerwałem bo źle się czułem z tym że to ona jest wyższa. A te wszystkie płacze chłopaczków że tylko 185cm + to odpowiem że to nie wzrost a brzydka morda lub
@Kryskamatyska: Wiem, że nie ma rzetelnych badań na temat wzrostu młodych Polaków. Chciałem sprawdzić czy badanie, na które powołuje się @CloudSpanner to przypadkiem nie jest to słynne, w którym badani sami sobie wpisywali wzrost ( ͡° ͜ʖ ͡°).