Wpis z mikrobloga

Panowie i panie, mam dwa różne profile twarzy. Mimo że ten lepszy nie jesteś jakiś wybitny, to po prostu go akceptuję, natomiast ten drugi to mój kompleks od zawsze. Czy da się za pomocą kwasów, nici czy innych tego typu rzeczy osiągnąć wygląd w miarę zbliżony do tego lepszego profilu żeby oba były w miarę podobne? Wiadomo że człowiek nie jest 1:1 symetryczny, ale u mnie to jest dosłownie dramat i poprawa tego zmieniłaby mi życie może nie o 180 stopni, ale jakieś 120 jak najbardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°) A jak nie to operacja plastyczna może? Ale to zdecydowanie droższe, ile bym musiał zabulić?

#medycynaestetyczna #chirurgiaplastyczna #przegryw #depresja #operacjeplastyczne #pytanie #pytaniedoeksperta #wyglad
  • 4
@Luko42: kurde mam tak samo xD nawet na zdjęciach jak są z dobrego profilu to wyglądam jak chad, a z drugiego to meh. Najlepsze, że od dawna próbuję dojść co takiego jest inne z drugiej strony twarzy i nie potrafię. Mam wrażenie, że wszystko po trochu jest jakieś „krzywe” i gorsze niż z drugiej strony, wtf.
@Sir_Lucifer: łączę się w bólu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja może nie chad, no ale podobam się sobie, z kolei ten gorszy profil to jest istny dramat. Również tak porównuję, patrzę i nie mam pojęcia co jest nie tak XD #!$%@?, ale tak jest. Nie umiem wskazać co jest do poprawy. Chyba wszystko... Mega mnie ciekawi czy daloby sie tymi kwasami to naprawic, jak tak to dalbym
@Luko42 ostatnio modna jest wolumetria twarzy. Wstrzykują kwas hialuronowy, który wypełnia różne miejsca. Nie robiłem, ale czytałem opinie na fejsbuku na grupie operacje plastyczne, chirurgia estetyczna czy coś takiego.
Poleca się to robić u lekarza, nie u kosmetyczki.
Zabieg jest kontrowersyjny, bo kwas może potem migrować w dół i zostawać na dole brody (drugi podbródek).
Ja też rozważam, ale muszę wziąć pod uwagę to, jak to może wyglądać za parę lat i
@AlexBrown: z tego co wiem to akurat nie ma się tym co martwić, bo kwas utrzymuje się 10-12 miesięcy i potem... Znika? Nie wiem, mogę się mylić ale takie coś wyczytałem czy tam na jakimś video słyszałem