Wpis z mikrobloga

#pathofexile odnosnie elemental equilibrum bo muszę mieć w całym eq raz cold i raz lightning dmg by fire mialo -25% resów? czy to tylko na bronie działa? build oczywiscie ea ballista elem
  • 13
@Dejwor: Musisz własnoręcznie (czyli hit) zadać dmg inny niż fire.

mieć w całym eq raz cold i raz lightning dmg by fire mialo -25%

Nie musisz, wystarczy, że na jednej rzeczy jakiejkowliek masz np +cold to attacks i będzie działało. Jak naciszniesz C i najedziesz na skill to pokazuje jakie rodzaje dmg bija i nie możesz mieć fire dmg na tym. Pobierz path of building ogólnie
@Dejwor: EA bedziesz gral? No to nie mozesz miec po prostu nigdzie flata fire w itemach, nie mozesz miec chaina ani pierce np w quiverze, zadbaj o accuracy i attack speed
@Dejwor: W większości poradników masz wszystko łopatologicznie opisane. Tak jak kolega napisał powyżej, nie możesz mieć fire damage added to attacks nigdzie.
Wystarczy, że tylko na jednej rzeczy będzie cold albo lightning i będzie działało.
I Ty nowy gracz raczej, to żebyś nie wpadł na pomysł kupowania divinów za prawdziwe pieniądze, za to to od razu c#@j do dupy na tagu.
@Miecz12: chwilla chwilla, to tak działa że musze grze pokazać że niby używam colda dmg w broni dodając added cold dmg i dzięki temu lightning i fire będą miały -25% ja to myslalem ze jedna rzecz ma -25% dzieki temu ze ja dwoma rzeczami strzelam
@Dejwor: nie masz grze pokazać, tylko atakując danym "żywiołem", aplikujesz przeciwnikom buffa który daje im +resa na ten konkretny żywioł którym zaatakowałeś i jednocześnie daje debuffa który daje -res na pozostałe żywioły