Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie. Rodzice mają umowę na internet i TV w pakiecie od wielu lat. Ruter typu TP link od pewnie 20stu lat tam działa... mam wrażenie, że przepłacają właśnie za internet, bo strasznie wolno wifi działa. Planuję do dostawcy dzwonić w tym tygodniu, bo akurat tu jestem, ale pytanie, to rodzice muszą wymienić rooter na swój koszt, czy jako klient powinni dawno temu pytać on coś takiego? Czy nie przepłacali przez lata właśnie ze względu na sprzęt otrzymany na początku? Nie wiem jak tagować,:(
#kiciochpyta #internet #vectra
  • 8
  • 0
@julkarok2000: wiesz, nie chodzi o cenę, a o to, że oni byli niejako obsługiwani sprzętem, tyle, że ten TP link chyba naprawdę ma więcej niż 10 lat.. i dostali go z umową. Ja kilka razy podpisywałam umowę o net stacjonarny z racji częstych przeprowadzek i zawsze sprzęt dostarczał dostawca i ja go później zwracałam.
Mam wrażenie, że ktoś moich rodziców w konia robi, sprzedając im usługę ,z której nie mogą skorzystać
  • 0
@Excel123: PW nie będzie konieczna, wsio sprawdzone i ustalone przez infolinię.
Umowę mają z Multimediami, które Vectra przejęła. Do tego mają umowę podpisaną na "internet stacjonarny" po kablu... ruter nie jest ich. Na szczęcie za niecałe 2 miesiące kończy się umowa i dopilnuję, żeby w pakiecie od vectry był ruter, zresztą nawet takich ofert bez nie widziałam..., ale pewnie multimedia naciągały wcześniej przedłużenie umowy, a nie jakiś nowy sensowny pakiet. Jednakże
@nic_to: Jeśli chcesz to możemy działać z migracją Multimedia -> Vectra już teraz. W takim przypadku poza nową umową z Vectry dostajesz przy montażu porozumienie rozwiązania umowy z MMP bez kar umownych na rzecz umowy z Vectrą, także nie musisz nic dodatkowo wypowiadać.

Oczywiście sprzęt wymieniamy na nowy.
  • 0
@Excel123: Dzięki:)
Gdyby to zależało ode mnie, to już bym dzwoniła:) Niestety tata jest niechętny "podpisywaniem" umowy na odległość. Powiedział, że się zastanowi... Najpóźniej w przyszłym tygodniu podejdę z nim do biura Multimediów i jeśli będą coś wciskać niekorzystnego, albo kobieta powie, "że się nie da", to dzięki Tobie wiem, że się da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W razie czego skontaktuję się z Tobą i jeszcze raz