Wpis z mikrobloga

Czy jest coś takiego jak porządne skarpety? Obecnie nawet jak siedzę bez butów w chłodnym pokoju, to często mam uczucie spoconych stóp. Po 8 godzinach z butami na nogach jest jeszcze gorzej. Jakość skarpet ma w tym przypadku znaczenie czy to bardziej kwestia organizmu? Da się kupić coś porządnego / na coś trzeba zwrócić uwagę?

#modameska #ubierajsiezwykopem #niebieskiepaski #pytanie #buty
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ToJestNiepojete: Słyszałem o nadpotliwości. Chyba jedzenie ostrych potraw może to wywołać. Także alkohol i kawa.
Podobno są jakieś maści i preparaty, ale w zasadzie nigdy nie miałem z tym problemów.
No i niektórzy też tak mają.
Nogi pocą się także bez skarpetek? Może skarpetki z bawełny będą lepsze. Zapewniają lepszą cyrkulację powietrza.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: A nie wiem, szczerze mówiąc, skórzanych może nawet nie mam. Ale generalnie, to mimo że chudy jestem, to czasami potrafi ze mnie pot kapać i często siedzę w koszulce przy otwartym oknie (np dzisiaj). Irytuje mnie po prostu, że nawet bez butów mam wrażenie wilgotnej stopy.
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete: Stopy wbrew pozorom potrafią wyprodukować znaczące ilości potu, raczej szukaj skarpetek typu bambus albo tkaniny techniczne odprowadzające parę wodną na zewnątrz i mocno wentylowanych butów.

Gx
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete: Pytanie podstawowe - jakie skarpety masz teraz? Jak coś innego niż bawełna/naturalne (a zwłaszcza jak to jakieś sztuczna tanioszka) to się nie dziw, tylko kupuj coś innego.
  • Odpowiedz