Wpis z mikrobloga

dziś w nocy nadszedł ten wyczekiwany moment, otóż urodziła mi się zdrowa córa, mimo, że były małe kompilacje podczas porodu i skończyło się na cesarskim cięciu - wszystko się udało w pełni i mała jest już z nami () moja różowa też czuję się dobrze i jest szczęśliwa. jedynym minusem było to, że nie chcieli mnie wpuścić na blok a mieliśmy zaplanowany poród rodzinny, chciałem wykonać to słynne cięcie pępowiny ale gdy zobaczyłem małą to zapomniałem o tym

I mimo, że dziś 1 kwietnia to nie jest to żart, już oficjalnie jestem tatą ( ʖ̯) cieszę się niesamowicie i chciałem się Wam pochwalić tak jak gdy się dowiedziałem o ciąży


#wygryw #chwalesie #rodzina #dzieci #kaszojad #niemowlak
Pobierz quaz2020 - dziś w nocy nadszedł ten wyczekiwany moment, otóż urodziła mi się zdrowa c...
źródło: temp_file.png146846382913712039
  • 105
@Ranmus: U mnie podobnie było. Po roku wchodzi bardzo silny lęk separacyjny, dlatego drugie posłaliśmy do żłobka na 11 miesięcy, uniknęliśmy cyrków jak przy pierwszym. Ale z żoną dopiero się zdecydowaliśmy na drugie jak córka miała już 3 lata, bo w kość to dała. Ale to książkowy przypadek HNB, już z tego wyrosła i jest wysoko wrażliwa, ale jaką szkołę nam dała to drugie jest bezproblemowe ( ͡° ͜ʖ
@prezeees nie przejmuje się nimi kolego wręcz przeciwnie, śmieszne są ( ͡º ͜ʖ͡º)
polecam każdemu z hejterow móc kiedykolwiek w życiu trzymać nowonarodzone dziecko na ręce które ma jego oczy, uśmiech i nosek, ja się popłakałem ze szczęścia :-)