Wpis z mikrobloga

No niestety. Dr Bartosiak znowu się nie popisał ze swoją stylóweczką. Co to za owłosione przedramiona?! On gra w brydża ze swoimi kumplami, czy też przeprowadza wywiad w trochę mniej formalnym wydaniu? Brakuje tu logiki. Niedorzeczność całej tej sytuacji dobrze obrazuje anegdotka przytoczona przez znienawidzonego przez lewą stronę red. Stanisława Michalkiewicza:

Dlaczego nie na lekcji – pyta surowo? - Bo, panie dyrektorze, logiki nie ma – odpowiada Aaronek. - Jak to: logiki nie ma, co to ma znaczyć – dopytuje się dyrektor. - Bo ja, panie dyrektorze – tłumaczy Aaronek – zesmrodziłem się i pan nauczyciel wyrzucił mnie z klasy. Teraz oni wszyscy tam siedzą, a ja chodzę po świeżym powietrzu.


http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4163

Kamizelka pasuje do trzyrzędowego garnituru, chyba, że się jest kelnerem. Krawat ma dodać elegancji, więc jak to się ma do podwiniętych mankietów?

Tutaj sytuację uratowałaby po prostu koszula + sportowa marynarka

#bartosiak #oswiadczenie #ubierajsiezwykopem #modameska #gorzkiezale #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
tytanos - No niestety. Dr Bartosiak znowu się nie popisał ze swoją stylóweczką. Co to...
  • 1
  • Odpowiedz