Wpis z mikrobloga

#gielda #finanse
Gdzie trzymacie orzełka, na jakim koncie oszczednosciowym
Jak widze ile warunkow i zagwozdek i #!$%@? sie w te wszystkie promocje to odechciewa mi sie czegokolwiek...
Przecież takie gówno powinno byc zakazane. Powinno byc albo oferujesz lokate albo nie i #!$%@?. Co to #!$%@? ma byc? Biedronka? Zbieranie żaapsów w #!$%@? banku ?
Nie moge załozyc konta w aliorze ( pomimo ze mam kantor i walutowe) inaczej niz przez #!$%@? video call.... ale nie napisali mi tego znaim im nie #!$%@? za frajer swoich danych....
Legancko...

Kto pamięta normalne czasy jak istniały konta oszczednosciowe w mBanku typu emax+ i tam oprocentowanie było constant a jedynie ograniczona było ilosć in/out i tyle.... Nie było tego #!$%@? kocopołów, że % tylko na 3 lub 6 miech i to tylko na nowe środki licząc bilans od dnia X.... Co to #!$%@? za bełkot jest.
  • 10
@wuwuzela1: też mnie to #!$%@?. Tu nowy klient, tam nowe środki, tutaj saldo z dnia tego, tam z tamtego, #!$%@?ć można.

Póki co trzymam na 8,6% w Citi, ale promka już niedostępna. Spokój masz w Santander Consumer - 7% do 50k i nielimitowane wypłaty.