Wpis z mikrobloga

1/3 nowego DLC za mną, moje wrażenia są trochę jak po rollercoasterze. Na początku fajnie, ładna mapa, przypomina Australię z FH3, dodano utrudniające elementy z FH4, czyli małe murki, plotki i inne spowalniające przeszkody. Potem spróbowałem grać no i mi nie szło, niestety mój styl jazdy w wielu aspektach opiera się na rywalach (czasem dosłownie). Na szczęście po kilku próbach udało się włączyć koncentrację pomimo braku przeciwnika na trasie. Nawet to co na początku mnie frustrowało, czyli niewiadoma przekraczając metę, stało się satysfakcjonujące (pewnie też dla tego że w większości była to wygrana).
Finałowy wyścig za pierwszym razem trochę zawaliłem na starcie i miałem stratę, która pomimo czystej jazdy z praktycznie gazem w podłodze (trasa nie jest wymagająca), nie malała. A przeciwnik rzucał cały czas czerstwe żarty na temat mojej jazdy. przy 70% widząc że nie mam szans go dogonić zrobiłem reset i tym razem to ja miałem przewagę nad nim i mój człowiek rzucał rzerstwe żarty. nawet w pewnym momencie zacząłem jechać nieczysto, a przewaga i tak nie malała. Przy 90% trasy dystans nas dzielący nagle stopniał w ułamku sekundy, ale nie zrobiłem żadnego błędu i za chwilę byłem pierwszy na mecie.
Ogólnie poziom dość łatwy, a finałowy wyścig widać zaprogramowany raczej na łatwą wygraną.
rozbijanie piniat bez sensu bo one się ciągle respią i wystarczy co jakiś czas zajrzeć na tor rowerowy, a tam jest ich 10. powinna być ich skończona ilość i lepiej pochowane. zobaczymy czy po asfalcie i nocy coś się zmieni w mojej opinii, ale na razie to tak na 4. szału nie ma, ale nie ma też lipy.

#forzahorizon5
Pobierz szuineg - 1/3 nowego DLC za mną, moje wrażenia są trochę jak po rollercoasterze. Na p...
źródło: temp_file.png7702929695048666276
  • 2
@szuineg: jak dla mnie to trochę zmarnowany potencjał. Same wyścigi są bardzo dobre, zwłaszcza w tej rajdowej wersji. Nie jest to Dirt Rally ale można sobie całkiem przyjemnie pośmigać, poeksperymentować z rożnymi pojazdami (co nie zawsze daje tyle radości ścigając się z botami). Obawiałem się, że będzie więcej offroadu, który w FH zwyczajnie ssie ale na szczęście pojawia się tylko we wprowadzeniu i finałowych wyścigach. Problem jest taki, że mapa jest
@szuineg: Możesz grać każdy wyścig w opcji czasówka lub wyścig z przeciwnikami - zawsze masz opcję do wyboru przed wyścigiem. Wybieraj tą drugą i będą normalne wyścigi jak zawsze. Mi też te "czasówki" nie przypadły do gustu (jak dla mnie FH to typowy Arcade czyli walka z przeciwnikami, spychanki z toru itd.) ale fanom Colinów może się to spodobać ;)