Wpis z mikrobloga

@slkt: Obecni 50 latkowie poznawali się bez internetu. Oczywiście od zawsze kobiety szukały najlepszego materiału genetycznego, ale w tamtych czasach poszukiwania ograniczały się do wybrania najlepszego materiału ze wsi albo ogólnie z sąsiedztwa. Generalnie kobieta miała o wiele mniejszy wybór niż teraz. Więc totalnie mnie nie dziwi, że obecni 50 latkowie nie rozumieją do końca blackpilla.
@not_enough: Wytłumaczenie nie odbiegające od prawdy.
Wiele ludzi nawet podświadomie zdając sobie sprawę z tego jak wygląda rzeczywistość, pozwalają sobie na oszukiwanie się, bo mogą to robić.
Chłopak może chcieć myśleć, że jego dziewczyna chce z nim być przez jego zasługi, a nie wygląd, temperament, charyzme (czyt. geny), a dziewczyna moze chciec myslec ze ona "leci na" charakter, gdy dobrze wie, ze tak nie jest.
@Eteres:
Czy w takim razie facet myśli, że jest ze mną nie dlatego, że jestem fajną osobą, tylko dlatego jak wyglądam? I ja chce myśleć, że on jest ze mną, bo leci na mój charakter, podczas gdy chodzi mu tylko o wygląd?
@slkt: a jak można, ledwo wchodząc w rynek matrymonialny, już mieć zryty czerep wymysłami incelstwa gdzie połowa treści to manipulacje, naciąganie faktów do teorii i skrupulatne wyszukiwanie przykładów pod tezy pomijając przeczące tezom, do tego uniemożliwianie różowym wypowiadanie się w danym temacie by wszystkie treści jak najbardziej obrzudzały kobiety? Chcecie by każdy facet teraz nienawidził kobiety tak jak wy i tylko je wykorzystywał, nie szanował ich?
dziewczyna moze chciec myslec ze ona "leci na" charakter


@Eteres:

No tak, baba nigdy nie wie co jej się podoba w danym facecie, wy za to wiecie lepiej xD

I nie napisałeś nawet na co on może lecieć u niej, no bo po co, przecież to baby są tymi złymi a faceci tymi romantycznymi co nie? XDD
@AlienFromWenus: Teraz to widze, strasznie sie myliłem, dziękuję że mi to uświadomiłaś.
To przecież oczywiste, że ludzie są racjonalnymi, szczerymi i konsekwentnymi stworzeniami, bez żadnych przymusów zewnętrznych i wewnętrznych, które mogłyby wpływać na poglądy, ich manifestacje i prezentacje. To takie jasne. Dodatkowo teraz widze, że każda kobieta jest inna i nie ma żadnych punktów wspólnych w sposobie myślenia z innymi kobietami.
Pluje sam sobie w brode jak mogłem nie zauważyć, że
Dodatkowo teraz widze, że każda kobieta jest inna i nie ma żadnych punktów wspólnych w sposobie myślenia z innymi kobietami.


@Eteres:

Wy po prostu twierdzicie, że wszystkie kobiety są takie same a faceci każdy inny bo chyba że to normik oskarek to też każdy taki sam z niewielkimi odstępstwami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to że kobieta patrzy na wygląd faceta nie znaczy że nie docenia jego