Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje że wielki grubas Toruński vel Tucznik gówno ma, a nie pieniądze? Przecież te donate z PP są cofane i grubas jedyne co może to powąchać. Nawet jakaś ameba umysłowa by to rozwaliła w widoczny sposób, a po grubasie w żaden sposób tego nie widać. Wygląda jak śmieć, je jak śmieć, zachowuje się ja śmieć no i ogólnie jest śmieciem. No to gdzie te pieniądze? Gówno zarobił to jak gówno żyje - proste

#danielmagical #patostreamy
  • 6
@zobajakafranca: on ma typowy umysł biedaka. Woli kupić sobie postać w tibii, albo telefon za kilka k na raty, który i tak mu się #!$%@? za trzy miesiące. Wozić się taksówkami, bo mu się dupy nie chce ruszyć, jesć w fastfoodach, a spać na obszczanej kanapie, na zimnej melinie ogrzewanej farelką, bo szkoda mu hajsu na wszystko inne poza nim samym. Tak się właśnie #!$%@? hajs na głupoty
@paniswiata: po prostu jak dla mnie to nie ma innego hajsu niż tego rozwalonego na głupoty co szacuje na 4-5tys miesięcznie, gówno ma, żyje ponad stan i zawsze będzie meliniarskim gównem, bajki o 50tys czy 100tys to można sprzedaż do przedszkola, gruba świnia takich pieniędzy na oczy nie widziała
@zobajakafranca: ona ma jakiś tam hajs, tylko go #!$%@? na bieżąco. On jeszcze nie tak dawno temu musiał jeść czerstwy chleb i najtańsze wędliny + pożyczać skarpety od Guzika xD dla niego pojęcia takie jak "oszczędzanie" czy "inwestowanie" to czysta abstrakcja