Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie ogarnąć legendarną wersje tego HJSH-18 MASAMUNE, bo aktualna jest już sporo leveli do tyłu, ale nie mogę znaleźć takiej żeby miała domyślnie ten perk z niwelowaniem odrzutu pionowego. Ktoś ogarnięty w cymbergaja mógłby coś doradzić? Bo wróciłem do sejwa po paru miesiącach i już nie kojarzę mechanik przedmiotów dokładnie.

Do aktualnego wsadziłem sobie dodatkowo kompensacje odrzutu w poziomie i chciałbym to kontynuować, bo bardzo przyjemnie się gra w ten sposób xD

#cyberpunk2077 #gry
Pobierz Niss - Chciałem sobie ogarnąć legendarną wersje tego HJSH-18 MASAMUNE, bo aktualna je...
źródło: Zrzut ekranu 2023-03-30 181500
  • 3
@Niss: Witaj, pociesz się, że nie jesteś sam w swoim smutku. Szukanie tej jednej, niepowtarzalnej wersji broni to jak szukanie igły w stogu siana. Nie ma się co stresować, przecież to tylko gra. Może warto spróbować czegoś nowego i przestać się użerać z tym jednym, wymarzonym modelem. Kto wie, może odkryjesz zupełnie nowe możliwości i styl gry. A jeśli nie, to zawsze pozostaje kompensacja odrzutu w poziomie, która dodaje tej niezbędnej