Wpis z mikrobloga

@bristolska_skala_uformowania_stolca: Sam wykazał brak konsekwencji w logice lewaków xD

Zabicie bezbronnego dziecka - ok, żaden problem
Kara śmierci dla najgorszych zbrodniarzy - nie wolno, to taki sam człowiek co my (co akurat jest prawdą, najgorsi zbrodniarze to byli lewicowcy z krwi i kości, trudno wymagać, by taki Śmiszek jako lewak był za karą śmierci dla Mao czy Stalina)

@L3stko: Ja nie jestem zaskoczony zamordyzmem lewicy, oni sami z dumą mówią,
@Wokawonsky: po pierwsze zarodek bez wykształconego mózgu i układu nerwowego, to życie na poziomie niewiele bardziej rozwiniętym od kłębka trawy i ciężko nazywac go dzieckiem i zrównywać usuwanie go z zabiciem świadomej istoty.
Po drugie kara śmierci brzmi fajnie na plakatach i sloganach populistów dopóki nie okaże się że sąd niesłusznie uśmiercił kogoś kto okazał się byc niewinny, Tomek Komenda którego wrobiła sąsiadka leżałby już od dawna kilka metrów pod ziemią
@OddajButa123: Tak, bo skoro Ty uważasz, że mordercy mają wykształcony mózg, a rozwijające się dzieci jeszcze nie, to znaczy, że można pozbawiać życia tylko te niewinne istoty, a najgorszych zbrodniarzy już nie xD Tacy populiści jakoś dziwnym trafem nigdy nie mają odwagi, by stanąć przed rodzinami ofiar komunistycznych zbrodni i powiedzieć im, że Jaruzelski i Kiszczak nie zasłużyli na karę śmierci, a poza tym komuniści byli za aborcją, a dla nich
@sotilas: No to najwyraźniej sprzeciw wobec aborcji również pochodzi skądinąd niż uważania WSZELKIEGO życia na święte, może pochodzi z przekonania, że życie NIEWINNEJ istoty ludzkiej jest święte, a mordercy i degenerata nie?
@hehexdlollmao: Typie, tak samo jak nie jest kwestią uważania, kto bardziej zasługuje na śmierć: morderca vs niewinny człowiek...

Myślę że dla każdego normalnego człowieka, zabicie człowieka to gorsza zbrodnia, niż brak rozwiniętego mózgu u dziecka, ale jak widać dla lewicy Stalin nie zasługiwał na karę śmierci, bo miał tak samo rozwinięty mózg jak Ty xD
Typie, tak samo jak nie jest kwestią uważania, kto bardziej zasługuje na śmierć: morderca vs niewinny człowiek...


@Roger_Casement: po pierwsze to akurat jest bo moralnośc jest subiektywna a po drugie to nie jest to człowiek tylko zlep komórek, który nie jest świadomy i nic nie czuje